Latvijas SPA&Wellness Federācija
RU  |  LV
Reģistrācija
Federācijas locekļi
Fiziskas personas
Juridiskas personas
    Kvalifikācijas celšanas programmas
Pasākumi
SPA Čempionāts 2014
SPA Konference 2013
  Rekomendēti pasākumi
  
 

STARPTAUTISKĀ SPA KONFERENCE BALTIJĀ
   
"ENDOGĒNAS UN EKSOGĒNAS ORGANISMA DETOKSIKĀCIJAS METODES"

ORGANIZATORI:
LATVIJAS SPA&WELLNESS FEDERĀCIJA,
MASĀŽAS TEHNOLOĢIJU SKOLA SPA SCHOOL (LATVIJA)

STARPTAUTISKS PROFESIONĀLS GADA NOTIKUMS

2013. GADA 3. NOVEMBRĪ

RĪGA ● Izstāde BALTIC BEAUTY 2013 ● ĶĪPSALA

SPA KONFERENCE – starptautiskā līmeņa profesionāls notikums, kura gaitā vadošie Latvijas un ārvalstu speciālisti no Krievijas un Ukrainas demonstrēs jaunās un efektīvās masāžas tehnikas metodes, kā arī, prezentēs uzskates materiālus par organisma detoksikācijas metodēm.


Dalības maksa SPA Konferencē  25,- Ls / 35,57 EUR
Latvijas SPA&WELLNESS Federācijas un SPA Kluba biedriem: 15,- Ls / 21,34 EUR


SPA konference notiek krievu valodā.

Pieteikumus par piedalīšanos SPA Konferencē pieņem un biļetes pārdod: mācību centrā SPA SCHOOL, Rīga, Kalpaka bulvārī 10, 3.stāvā
adrese: Rīga, Kalpaka bulvāris 10, 3.stāvs.
tālr..: (+371)-67-2-444-55, (+371) 20400777
e-pasts: info@spaschool.lv

www.spaschool.lv

 

 

Laiks

 

Referents

 

Referenta tēma

 

1

 

 

11.00- 11.50

 

 

Dr. Ruslan Pankratov

ārsts – psihoterapeits, austrumu

 medicīnas speciālists

 

 

Psihoterapijas askpekts ajūrevēdiskās pieejas detoksikācijai, kā pretnovecošanas un skaistuma dzīves pagarināšanas medote.

 

 

2

 

 

11.50 - 12.30

 

 

Profesors Igors Fizdels -

 dietologs, gastroenterologs.

 

Dietoloģija. Zinātniska pieeja pareizam

uzturam. Mīti un maldi.

3

 

12.30 – 13.20

 

 

Dr. Sergejs Diordičuks

refleksoterapeits, osteopāts,

manuālais terapeits.

 

 

 

Hiroprakses metodes – kompleksa pieeja

organisma detoksikācijā.

 

 

 

 

13.20-14.00

 

Pārtraukums

 

 

 

 

4

14.00 -14.40

 

Dr. Artūrs Tereško

ārsts – fitoterapeits.

 

Fitoterapija kā daļa no

 organisma detoksikācijas.

 

 

5

14.40 – 15.40

 

Aleksejs Vizers

masāžas mākslas  skolas ESTETISТA

 vadošais pasniedzējs (Krievija).

 

 

Vienlaicīga bioosmotiskas ietīšanas tehnikas un manuālas limfātiskas iedarbības izmantošana

organisma detoksikācijā.

 

 

 

6

 

15.40-16.20

 

Dr. Jūlijs Volgins

ārsts – homeopāts.

 

Pašsajūtas izmaiņas un simptomi kā uzlabošanās zīme vai objektīvā stāvokļa pasliktināšanās.

 

 

 

7

 

 

16.20 – 17.00

Dr. Sigita Siliņa

akupunktūras ārste,

ārste – psihoterapeite.

 

Ģeopatogēno zonu ietekme uz cilvēku.

Dzīves un darba vietas “detoksikācija”.

 

8

17.00 – 17.40

 

 

Sergejs Kapralovs

docents,  «Центр Капралова»

ģenerāldirektors (Ukraina)

Irina Galdecka,

«Центра Капралова» pasniedzēja.

 (Ukraina)

 

 

 

Wellness autora metodika– pirts procedūras mugurkaula osteohandrozes gadījumā.

 
SPA KONFERENCES 2013 referenti:


Dr. RUSLAN PANKRATOV -  ārsts-psihoterapeits, Austrumu medicīnas speciālists, Rīgas domes deputāts, Latvijas Holistiskās medicīnas asociācijas dalībnieks. (Latvija)

Lekcijas tēma:  „Psihoterapijas askpekts ajūrevēdiskās pieejas detoksikācijai, kā pretnovecošanas un skaistuma dzīves pagarināšanas medote.”
Lekcijas tēzes:  Pēcstresa sindroma sekas pārvarēšanai ir nepieciešams mainīt vispārējo pieeju un stratēģiju. Jaunas apziņas attīrīšanas tehnika veido un atjauno bojātās saņemtās informācijas apstrādes procesus,  izmantojot pašhipnozi, pozitīvu domāšanu un psihohigiēnu, kalpos paātrinātam uzkrāto toksīnu izvadei no organisma un bioenerģijas plūsmu atjaunošanai.  

Profesors IGORS FIZDELS – dietologs, gastroenterologs. (Latvija).

Lekcijas tēzes: „Dietoloģija. Zinātniska pieeja pareizam uzturam. Mīti un maldi.”
Lekcijas tēzes: Moderna un vēsturiska pieeja diētas terapijai. Izplatīti maldi un  kļūdas diētas terapijā, iespējamie sarežģījumi. Diētas terapijas loma un racionāls uzturs ārstniecībā un profilaksē dažādos saslimšanas gadījumos. Medicīniska sapratne par detoksikāciju un dietas terapijas lomu.  

Dr. Sergejs Diordičuks  – refleksoterapeits, osteopāts, manuālais terapeits. (Ukraina/Latvija)

Lekcijas tēma:  „Hiroprakses metodes – kompleksa pieeja organisma detoksikācijā”.
Lekcijas tēzes: Hiroprakse – viena no senākajām ārstnieciskajām metodēm dažādu slimību arstēšanā pielietojot rokas, kas ietver darbu ar mugurkaulu, locītavām un iekšējiem orgāniem, to muskuļu, kapsulu un šķiedru atslābināšanai.
Hiroprakse izskata cilvēka organismu kā vienotu muskuļu-kaulu, nervu un psihisko sistēmu. Jebkura skeleta sistēmas pārkapums rada nervu sistēmas un muskuļu disfunkciju visā organismā, izsaucot dāžadus saslimšanas gadījumus. Ievainojumi, traumas, fiziskā slodze, pārslodze un daudzi citi faktori noved pie ķermeņa kustīgo daļu pārvietošanās (mugurkauls, iegurnis, izvietojumu blakus audiem un orgāniem) un kā sekas – saspiežot nervu šķiedras.
Kopumā Hiroprakses mērķis ir pataloģiju diagnosticēšana, mugurkaulu un locītavu korekcija (ievietošana vietā) ar speciāliem manuāliem paņēmieniem (spiedieni, „cirpšana”, mīcīšana). Izmantojot šos paņēmienus, speciālists atgriež nobīdījušās ķermeņa daļas viņu optimālajā atrašanās vietā, rezultātā nosprostotie nervi atbrīvojās, atslābinās saspringusie muskuļi, uzlabojās asinsrite un kustīgums, bet sāpes pazūd dabiska veidā un izzūd.
Mugurkauls regulē visu iekšējo orgānu darbību, balsts kustības aparātu, asinsrites un elpošanas sistēmu, urīnceļus, gremošanu un citus. Ar tās korekciju izmantojot Hiroprakses, ļauj ātrāk atjaunot veselību pēc dažādām operācijām, lūzumiem, sporta traumam, atbrīvoties no sapēm kaklā un mugurkaulā, osteohondrozes, reimatisma, migrēnas, hroniskam galvas sāpēm, paaugstinatas nervozitates un cietiem.      

Dr. ARTŪRS TEREŠKO – ārsts –  fitoterapeits. (Latvija).

Lekcijas tēma: „Fitoterapija kā daļa no organisma detoksikācijas.”
Lekcijas tēzes: Slimības izsauc paša cilvēka nesaprātīga darbība piesārņojot organismu ar hronisku pārēšanos, nepareizu produktu izvēli, pārmērīgu alkohola lietošanu, nesamērīgi lielu fizisku slodzi. Mūsu organismā ir no dabas ielikta veselības programma, organisms, lai kādus redzamus un neredzamus sitienus dabūjis, vienmēr cenšas sevi savest kārtībā, nevajag tikai viņam traucēt ar nedabiskām zālēm, piesārņotu pārtiku un liekām procedūrām. Augi veido arī tādas vielas, kas tiem nav vajadzīgas ne augšanai, ne aizstāvībai, ne sēklu veidošanai, bet kas ir ļoti vajadzīgas cilvēka veselībai.  Terapija ar augiem ir dabiska, jo augam un cilvēkam daudz kas ir kopīgs – šūnas,  mikroelementi, biogēnie amīni, olbaltumi, lipоdi. Svarīgs fitoterapijas pasākums ir prāta, apziņas  un sirdsapziņas attīrīšana no negatīviem pārdzоvojumiem, depresijas novēršana.

Dr. JŪLIJS VOLGINS – ārsts – homeopāts,  R.Folla elektroakupunktūras diagnostikas speciālists. (Latvija)

Lekcijas tēma: „Pašsajūtas izmaiņas un simptomi kā uzlabošanās zīme vai objektīvā stāvokļa pasliktināšanas pazīme.”
Lekcijas tēzes: Ārstēšanās procesā, profilaksē, masāžās laikā vai attīrīšanās metodikās notiek pašsajūtas izmaiņas un rodas dažādi simptomi. Kā novērtēt šīs izmaiņas? Vai vienmēr pašsajūtas uzlabošanās liecina par faktisko uzlabojumu? Prakse rāda, ka viss daudz sarežģītāk. Homeopatija ir izstrādajusi veselu pazīmju sistēmu pēc kurām var sniegt pareizu vērtējumu un simptomu izmaiņas un attiecīgi pielagot tālākās darbības...

Dr. SIGITA SILIŅA – akupunktūras ārste, ārste – psihoterapeite (Latvija).

Lekcijas tēma: „Ģeopatogēno zonu ietekme uz cilvēku. Dzīves un darba vietas “detoksikācija”.
Lekcijas tēzes: Ģeopatogēno zonu tīklojums, pazīmes, krustpunkti. Kā sevi pasargāt no kaitīgās EML (elektromagnētiskā lauka ietekmes)? Ģeopatogēno zonu diagnostika ar ierīci IGA 1 M. Diagnoze EMHS (elektromagnētiskā hipersensibilitate). Kas ir Radons, jeb alfa radioaktivitate? Kā no šīs gāzes pasargāties Jūsu darba un atpūtas vietā? Cilvēku veselību īpaši ietekmē gaisā esošo alfa daļiņu koncentrācija – alfa starojums organismam ir 20 x  bīstamāks nekā jebkuri citi starojuma veidi. Vietās ar augstu alfa daļiņu koncentrāciju paaugstinās cilvēku saslimstība un mirstība, jo alfa starojums izdala radioaktīvo gāzi radonu. Ja ēkas būvētas vietās, kur augsnē konstatēts palielināts radona daudzums, tajās notiek alfa radiācijas uzkrāšanās, ja gaisā ir augsta radona koncentrācija, cilvēki biežāk slimo un palielinās mirstība. Radons izdalās caur plaisām ,kuras ir geopatogēno zonu vietās. Šī gāze ir celtniecības materiālos , īpaši marmorā, artēziskos ūdeņos, dabasgāzē ,jo no dziļāka slāņa ir ņemts ūdens, jo tajā ir vairāk radona.
    
SERGEJS KAPRALOVS – docents, «Центр Капралова» ģenerāldirektors, „Ukrainas sporta medicīnas un ārstnieciskās fizkultūras asociācijas”masāžas nodaļas vadītājs. (Ukraina)  
IRINA GALDECKA - «Центра Капралова» pasniedzēja (Ukraina)

Lekcijas tēma: „Wellness autora metodika– pirts procedūras mugurkaula osteohandrozes gadījumā.”
Lekcijas tēzes:  Ekskluzīva autormetodika – SPA rehabilitācija pirtī,  kur unikāli piemeklēti, saskaņoti un efektīvi pielietoti mīkstās manuālās tehnikas mugurkaula osteohondrozes gadījumā, tiek izmantoti speciāli masāžas instrumenti un pirts slotiņas pareizajā telpā.  Elementu paņēmieni un tehnikas, kuras ietilpst dotajā programmā autors ir apkopijis 20 gadu garumā pirts praksē un to veiksmīgi izmanto masieri, rehabilitologi, ārsti darbā ar visdažādāko klientu kontingentu: Ukrainas sporta komandas sportistiem, pacientiem ar dažādām orgānu un sistēmas slimībām, SPA un Wellness VIP klientiem, sporta un pirts centriem.


atpakaļ
Banner
Banner
   
 

 

SPA & WELLNESS FEDERĀCIJA - Copyright © All Rights Reserved