Latvijas SPA&Wellness Federācija
RU  |  LV
Reģistrācija
Federācijas locekļi
Fiziskas personas
Juridiskas personas
    Kvalifikācijas celšanas programmas
Pasākumi
SPA Čempionāts 2014
SPA Konference 2013
  Rekomendēti pasākumi
  
 

I Baltic Spa & Yoga Festival.

No 21. maija līdz  2. jūnijam  Rīgā  ar lieliskiem panākumiem norisinājās I Baltic Spa & Yoga Festival.  Festivāla organizatori - Latvijas Spa & Wellness federācija, masāžas tehnoloģiju skola SPA School un  Bikram Yoga Riga centrs ir ieguldījuši lielu darbu šā unikālā pasākuma sagatavošanā un ir lepni par gūtajiem rezultātiem un  festivāla dalībnieku atzinību. Festivāla mērķis – popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu  sabiedrībā – ir sasniegts.

Visas festivāla nodarbības, speciālistu konsultācijas un procedūras norisinājās  viesmīlīgajās un mājīgajās Bikram Yoga Riga centra telpās. Šo divu nedēļu laikā festivāla dalībnieki ar lielu prieku un interesi  izbaudīja un atzinīgi novērtēja īpašās Spa&Yoga programmas pakalpojumu klāsta apbrīnojamo dziedinošo, uzmundrinošo un  atjaunojošo efektu.
Daudzi cilvēki  labi apzinās savas fiziskās un garīgās veselības uzturēšanas nepieciešamību. Bet bieži vien, lai panāktu vēlamo rezultātu, jāapmeklē vairāki sporta centri, skaistumkopšanas saloni, konsultācijas. Tas aizņem daudz laika, cilvēkiem trūkst zināšanu un pieredzes savām vajadzībām un veselības stāvoklim  piemērotas, efektīvas un harmoniskas nodarbību  programmas izveidē. Spa&Yoga idejas galvenā atšķirība un  priekšrocība ir veselīga dzīvesveida svarīgo aspektu apvienošana vienā vietā, vienas profesionāli izstrādātas, sabalansētas un integrētas programmas ietvaros.
Trīs nedēļu laikā Festivāla dalībniekiem tika piedāvāta iespēja apmeklēt karstās jogas  nodarbības, atspirdzināties, izdzerot vitamīnu kokteili vai  imunitāti stiprinošo fitotēju, veikt sava fiziskā ķermeņa stāvokļa un bioloģiskā vecuma noteikšanas biotestu, saņemt dietologa, psihologa, osteopāta un dermatologa konsultācijas, un, protams, izbaudīt dziedinošo Spa masāžas efektu Latvijas labāko masieru un Spa meistaru, kā arī ikgadējo Baltijas SPA Čempionātu laureātu un uzvarētāju izpildījumā.
Festivāla gaitā tā dalībnieki  varēja apmeklēt konsultācijas un izmēģināt procedūras  savā jomā labāko speciālistu sniegumā. Tie ir  Bikram Yoga centra treneri, dietoloģe Jeļena Zuboviča – sertificēta uztura speciāliste, uzturzinātnes maģistre; psihologs Ruslan Pankratov – ārsts-psihoterapits, austrumu medicīnas speciālists, Latvijas Holistiskās medicīnas asociācijas biedrs, vairāk nekā 40 zinātnisko rakstu un publikāciju psiholoģijā autors; ārsts Sergejs Diordičuk, osteopāts, refleksoterapeits, manuālais terapeits, stājas ortopēdiskā korektora ORTO-KRĒSLS autors.
Masāžas, ko veica ikgadējā Baltijas SPA čempionāta laureāti un uzvarētāji, sniedza Festivāla dalībniekiem ekskluzīvu iespēju iepazīties ar modernajām, progresīvajām metodēm un labākajiem ķermeņa skaistumkopšanas meistariem. Baltijas SPA čempionāts, kura gaitā augsti profesionālā žūrija nosaka labākos  SPA masāžas meistarus, tiek oranizēts jau 8 gadus. Dažādu gadu Čempionāta uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji savu meistarību apliecināja arī Spa & Yoga festivāla ietvaros. Lielu interesi un atsaucību apmeklētāju vidū izraisīja daudzveidīgas un  neparastas masāžas tehnikas viņu izpildījumā: Havaju  Lomi – Lomi masāža, Taizemes tradicionālā masāža, spāņu masāžas tehnika "Hiromasāža", šokolādes masāža, medus masāža, pretcelulīta, viscerālā masāža, masāža ar dārgakmeņiem un daudzi citi masāžas veidi. Un tas viss – augstas klases profesionāļu sniegumā!
Festivāla dalībnieki ieguva ekskluzīvu iespēju izvēlēties "savu" meistaru un sev piemērotas masāžas tehnikas, kas dāvā ne tikai  atpūtu, bet arī reālus, klientam svarīgus rezultātus: no pilnīgas relaksācijas un atbrīvošanās no emocionālās spriedzes, līdz auguma korekcijai un  muguras sāpju novēršanai.
Festivāla programmas dalībnieki  ar patiesu prieku stāstīja par iegūtajiem rezultātiem, viegluma un harmonijas sajūtu ķermenī, sirdī un dvēselē, kas palīdzēs viņiem sasniegt jaunus mērķus un īstenot savus sapņus visās dzīves jomās!

I Baltic SPA&YOGA Festival organizatori un speciālisti ir  pārliecināti, ka ir atraduši sev jaunus draugus un domubiedrus un iedvesmojuši   pasākuma dalībiekus idejas „Veselība, Jaunība un Slaistums – Šodien un Vienmēr!” īstenošanai.


www.bikramyoga.lv       www.spafederacija.lv       www.spaschool.lv


atpakaļ
Banner
Banner
   
 

 

SPA & WELLNESS FEDERĀCIJA - Copyright © All Rights Reserved