Latvijas SPA&Wellness Federācija
RU  |  LV
Reģistrācija
Federācijas locekļi
Fiziskas personas
Juridiskas personas
    Kvalifikācijas celšanas programmas
Pasākumi
SPA Čempionāts 2014
SPA Konference 2013
  Rekomendēti pasākumi
  
 

Latvijas SPA & Wellness Federācija kopš  2013. gada  veic SPA meistaru sertifikāciju, lai apliecinātu Latvijas SPA un Wellness industrijā strādājošo speciālistu profesionālo kvalifikāciju un kompetenci, veicinot nozares darba un klienta apkalpošanas kvalitātes izaugsmi.

SPA meistaru sertifikācija notiek saskaņā ar 2008. gada 7. jūlijā apstiprinātā Latvijas Valsts standarta Nr. 450 normatīvajām prasībām.

SPA meistaru sertifikācija ļaus:
• Speciālistiem paplašināt savas profesionālās zināšanas pie nozares labākajiem pasniedzējiem un saņemt papildus iespējas darbā iekārtošanās jautājumos.
• Darbadevējiem iegūt objektīvu darbinieka profesionālās  meistarības novērtējumu un nodrošināt savu uzņēmumu ar kvalitātes speciālistiem.

Latvijas SPA&Wellness Federācija, pēc speciālista profesionālās kompetences novērtēšanas, izsniedz Sertifikātu, kas apliecina viņa profesionālās sagatavotības līmeni, un piešķir speciālistam personīgo reģistrācijas numuru profesionālo SPA meistaru datu bāzē.

SPA meistaru datu bāze – tā ir brīvās komunikācijas iespēja starp darbadevēju un speciālistu.

Latvijas SPA&Wellness Federācija sertificētajiem SPA meistariem sniedz palīdzību darbiekārtošanas jautājumos labākajos skaistumkopšanas un veselības nozares SPA uzņēmumos.

Darbinieku sertifikācija Latvijā pastāv gandrīz visās veselības un skaistumkopšanas nozares profesijās un tās nepieciešamību apliecina ilggadējā starptautiskā pieredze.


atpakaļ
Banner
Banner
   
 

 

SPA & WELLNESS FEDERĀCIJA - Copyright © All Rights Reserved